בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,690,000 ₪

מורן 5

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, סביוני הכפר, כפר סבא

3.5חדרים
קומה2/3
105מ״ר

חדש בשוק למכירה בבלעדיות! בכ"ס שכונת סביוני הכפר רחוב מורן 5. דירת 3.5 חד' כ- 105 מ"ר בארנונה( ממ"ד כחצי חדר עם חלון). קומה 2 מתוך 3. מאוד מוארת ומאווררת, מרפסת שמש כ- 20 מ"ר לדרום לנוף פתוח. כ"א דר', צפ'. סה"כ 2 שירותים, 2 רחצה ( יח' הורים). מקום מוגדר לפינת אוכל. מזגנים עיליים. חניה רשומה בטאבו. פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
25,619 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,345,000 ₪
2,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,914 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,345,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51486349פורסם ב21/05/26