בלעדיותמקלט בניין
1,730,000 ₪

יהושע בן נון

בלעדיותמקלט בניין

דירה, מחנה יהודה, פתח תקווה

3.5חדרים
קומה3/4
65מ״ר

למכירה יהושע בן נון 15, פתח תקווה קומה 3 דירת 3.5 חדרים משופצת ומטופחת בבניין נמוך ושקט. הדירה מוחזקת על ידי בעלים ברמה גבוהה ומוכנה לכניסה. מיקום מנצח קרוב לאיצטדיון, יציאה נוחה מהעיר וגישה מהירה לכבישים הראשיים. בונוס משמעותי הבניין נמצא בתהליך התחדשות עירונית מתקדם עורך דין ויזם כבר בפרויקט. השקעה עם פוטנציאל עתידי אמיתי. לפרטים נוספים ותיאום סיור חייגו עוד היום!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
26,615 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?865,000 ₪
1,730,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,447 ‏₪
סה״כ הלוואה‏865,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45051879פורסם ב18/05/26