מקלט בניין
1,740,000 ₪

כינור 7

מקלט בניין

דירה, נווה אפק, ראש העין

3חדרים
קומה3/3
80מ״ר

ללא תיווך! דירה מרווחת, מוארת ומתוכננת היטב בנווה אפק הכפרית במצב שמור מאוד. במיקום שקט ומבוקש בשכונת עם הרבה ירוק סביב ובנייה נמוכה. מרחק הליכה מבתי ספר, גני ילדים ומרכז קניות G לב אפק. כ80 מ"ר, קומה עליונה עם נוף פתוח ואוויר מעולה מהסלון לכיוון השקיעה. רק 2 דירות בכל קומה. מקלט מתחת לבניין. ועד בית 100ש"ח בלבד! מזגנים חדשים! שופצה לפני 7 שנים (עם צנרת) ללא מעלית בבניין. גמישות במחיר לרציניים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
21,750 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?870,000 ₪
1,740,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,472 ‏₪
סה״כ הלוואה‏870,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59939905פורסם ב13/05/26