נכס עם ממ״ד
3,400,000 ₪

צבי הירשפלד 4

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, ראשון לציון

4חדרים
קומה6/6
176מ״ר

בהירשפלד השקט והאיכותי, רגע לפני עליה לקרקע - הזדמנות ייחודית למחירי pre-sale לדירות בודדות שנותרו. פרוייקט תמ"א ייחודי, המשלב איכות חיים באזור מצויין בבניין יפיפה עם חצר פנימית. פנטהאוזים מפנקים 4 חדרים, המשלבים מרפסות ענקיות עם נוף פתוח, החל מ 3,400,000 ש"ח. מוזמנים לקבל פרטים נוספים או לפגישה במשרדי הפרוייקט, דורון אומיד 0522-446547

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
19,318 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,700,000 ₪
3,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,739 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53021152פורסם ב07/12/23