נכס עם ממ״ד
3,350,000 ₪

נאדין גורדימר 4

נכס עם ממ״ד

דירת גן, פסגות אפק, ראש העין

5חדרים
קרקע
220מ״ר

** לא למתווכים** למכירה דירת גן 5 חדרים פגות אפק מתחם A, כ-120 מ"ר, עם 2 גינות בניין בוטיק במיקום שקט ונעים, קרוב למוסדות חינוך, מרכזי קניות ויציאות נוחות. דירה מרווחת ומתוכננת היטב, מתאימה למשפחה שמחפשת איכות חיים ושקט. עסקה טובה לרציניים בלבד. ***ללא תיווך***

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
4
חניות
2
מחיר למ"ר
15,227 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,675,000 ₪
3,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,610 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72783671פורסם ב20/05/26