נכס עם ממ״ד
4,500,000 ₪

יונה וולך 7

נכס עם ממ״ד

דירה, גרין פארק החדשה, הוד השרון

5חדרים
קומה13/24
155מ״ר

בציר החינוך בבניין מבוקש דירת 5 חדרים חדשה, דירה בגודל של 135 מר עם מרפסת שמש של 20 מר לנוף פתוח, סלון ומטבח ענקים, חדרי שינה מרווחים, יחידה בכניסה לבוגר. בקרבת הספורטן, קניון מרגלית, בתי ספר, גני ילדים, פארקים, בתי קפה ומסעדות ועוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
2
מחיר למ"ר
29,032 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,250,000 ₪
4,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,566 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53884580פורסם ב11/05/26