נכס עם ממ״ד
2,450,000 ₪

ספיר

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, יפה נוף וגני דן, רמלה

4חדרים
קומה4/4
170מ״ר

למכירה דירת פנטהאוז דו פלקס ברחוב ספיר שכונת גני דן רמלה. דירה משופצת כחדש עם גג ענקי רישום בטאבו גודל כ- 170 מטר קומה 4 + 5 , יש מעלית בבניין בקומה הראשונה- 2 חדרי שינה + סלון, מטבח , שירותים ומקלחת , ומרפסת קטנה. בקומה השנייה- חדר שינה נוסף עם שירותים. ויציאה לגג גדול של כ- 65 מטר , חצי מהגג מקורה ובנוסף יש חדר מטבח בגג. יש חניה פרטית בטאבו. תחבורה ציבורית ממש ליד הבניין.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
14,411 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,225,000 ₪
2,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,297 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82159585פורסם ב03/11/25