מקלט במרחק 1322 מ׳
1,900,000 ₪

רוטשילד

מקלט במרחק 1322 מ׳

דירה, ראשון לציון

4חדרים
קומה4/5
103מ״ר

על רוטשילד !!! מעלית וחניה !!! השקעה שתכפיל את עצמה בתוך כמה שנים !!! ענקית !!! מעולה להשקעה חללים גדולים 2 חדרי מקלחת ושירותים רחוב מרכזי - שדרה עירונית תוססת עם שפע של חנויות בתי קפה ומסעדות דקה מקניון רוטשילד אם לא זמין - נא לשלוח ווצאפ 054-205-1122

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
93 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
18,446 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?950,000 ₪
1,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,883 ‏₪
סה״כ הלוואה‏950,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88758187פורסם ב14/09/25