נכס עם ממ״ד
3,555,000 ₪3,695,000 ₪

נאוה סמל

נכס עם ממ״ד

דירה, צומת סביון, קרית אונו

6חדרים
קומה5/13
152מ״ר

בטיפולנו הבלעדי בפרוייקט היוקרתי של ASHDAR בצומת סביון 6 חד' ענקית במחיר של חמישה חדרים!! כ- 140 מ"ר בנוי, כ- 12 מ"ר מרפסת שמש, נוף פתוח לפארק המדהים, גופי תאורה מעוצבים, רשתות בחלונות, מזגנים נפרדים TORNADO, מטבח משודרג עם אי, 2 חניות לא עוקבות מחסן ענק! (11 מ"ר), בניין יוקרתי ומבוקש, שכונה צעירה ומתפתחת, בסמוך לקו הרכבת הקלה, באחריות קבלן, מערכת חימום מים בגז.

פירוט ריהוט:
אוורסט נדל"ן/ לירן קוממי, חברת התיווך המובילה, מומחים לנכסי יוקרה ואלופים בשיווק! לתמונות באיכות HD חפשו אותנו ביויטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, גוגל ועוד! יחד עם צוות יועצות הנדל"ן האלופות שלנו !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
152 מ״ר
קומות בבניין
13
חניות
2
מחיר למ"ר
23,388 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,777,500 ₪
3,555,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,137 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,777,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41553871פורסם ב08/01/26