נכס עם ממ״ד
3,800,000 ₪

בר יהודה

נכס עם ממ״ד

דירה, קיראון, קרית אונו

5חדרים
קומה11/23
134מ״ר

דירה חלומית למכירה בבלעדיות ברחוב בר יהודה היוקרתי! דירת 5 חדרים גדולה 134 מ”ר מרפסת שמש גדולה ומפנקת מטבח פתוח לסלון ואי במרכז יחידת הורים מרווחת חדר מאסטר חניה בטאבו חדר בכניסה לדירה יכול לשמש כקליניקה\חדר מתבגר הבניין עטוף בפארק ירוק, גני משחקים ועמדת קפה קסומה בגינת השכונה הרחוב שבו מרוכזים בתי הספר הטובים בעיר ומרחק 2 דקות הליכה מקניון קרית אונו.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
134 מ״ר
קומות בבניין
23
חניות
1
מחיר למ"ר
28,358 ₪
תאריך כניסה
31/05/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,900,000 ₪
3,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,767 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85594800פורסם ב10/04/25