נכס עם ממ״ד
2,940,000 ₪

שביל התפוזים

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת אמיר, קדימה צורן

4חדרים
קומה4/9
126מ״ר

למכירה ברמת אמיר, קדימה צורן. דירת 4 חדרים מקסימה. בקרבת הפארק הגדול והמרכז המסחרי החדש. מפרוייקט עץ השקד בת כ-12 שנים. סלון מרווח, מטבח ופינת אוכל במפתח גדול OPEN SPACE ויציאה למרפסת כ-19מ"ר. מטבח רגבה מסודר ומלא איחסון. יחידת הורים מלאה + 2 חדרי ילדים ולהם חדר רחצה פרטי. מרפסת כביסה ושרות. מחסן צמוד לדירה. 2 חניות מזגנים נפרדים בכל מקום. מומלצת בחום !!! מי זוכה בה ?

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
23,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,470,000 ₪
2,940,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,557 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,470,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75527225פורסם ב12/05/26