נכס עם ממ״ד
5,000,000 ₪

כצנלסון

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, ראשון לציון

4חדרים
קומה7/7
350מ״ר

חיפשתם לגור בלב העיר אך במיקום שקט עם נוף פתוח , גייסנו אבורכם נכס נדיר: -למכירה פנטהאוז 5 חדרים במיקום הכי מבוקש בראשון -שכונת כצנלסון היוקרתית , רחוב שקט כפרי -דירה ענקית כ 180 מטר עם 150 מטר מרפסת -קומה גבוה עם נוף פתוח מרהיב -מרפסת שמש מרובעת עם 2 כניסות -ממ"ד -מעלית -חניה רשומה -יחידת הורים מפנקת -חדשה יד 1, אכלוס חצי שנה -אין דירות כאלה בכל העיר! -רודיק- ראשון נכסים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
180 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
2
מחיר למ"ר
14,285 ₪
תאריך כניסה
10/02/25

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,500,000 ₪
5,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,851 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66653417פורסם ב08/09/24