בלעדיותמקלט בניין
1,890,000 ₪

צפון מזרח מרכז העיר

בלעדיותמקלט בניין

דירה, נתניה

3חדרים
קומה1/6
83מ״ר

למכירה במרכז העיר נתניה ברחוב זנגוויל דירת 3 חדרים עורפית, שקטה ונעימה בבניין עם מעלית ומקלט. ממוקמת באזור מבוקש עם נגישות נוחה לכל מה שצריך בעיר. הבניין נמצא בשלבים ראשוניים של פינוי בינוי מול חברת Aura - פוטנציאל עתידי משמעותי. מתאימה למגורים או להשקעה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
83 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,771 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?945,000 ₪
1,890,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,858 ‏₪
סה״כ הלוואה‏945,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59817711פורסם ב17/05/26