מקלט בניין
2,030,000 ₪

א.ד. גורדון 10

מקלט בניין

דירה, עין גנים, פתח תקווה

3.5חדרים
קומה4/4
90מ״ר

דירה משופצת! עבר צבע בשבוע אחרון, דוד שמש וצנרת חדשים (תמיד יש מים חמים באחריות),סורגים ומזגנים תדיראן, 2 כיווני אוויר ושמש, רוב הריהוט נשאר לקונים, מעלית, מקלט בבניין, שכנים מעולים, פינוי בינוי בתהליך מתקדם, בבקשה לא בשבת גמיש קצת במחיר.. דירה שווה וללא תיווך

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,555 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,015,000 ₪
2,030,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,218 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,015,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62422931פורסם ב17/05/26