נכס עם ממ״ד
2,150,000 ₪

המכבים

נכס עם ממ״ד

דירה, לב המושבה / מרכז העיר, פתח תקווה

4חדרים
קומה10/14
86מ״ר

חדש למכירה בפתח תקווה שכונת לב המושבה רחוב המכבים לא כדאי לכם לפספס!! דירת 4 חדרים שמורה מאוד 2 מעליות ממד מרפסת שמש חנייה תת קרקעית קומה 10 מתוך 14 נוף פתוח לחלוטין מיקום מעולה בקרבה לרכבת הקלה ומרכז העיר לפרטים נוספים ירין חממה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
78 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
25,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,075,000 ₪
2,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,526 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51599123פורסם ב23/03/26