מקלט במרחק 157 מ׳
22,300,000 ₪

נווה דוד רמז

מקלט במרחק 157 מ׳

בית פרטי/ קוטג', רעננה

6חדרים
קרקע
400מ״ר

במיקום היוקרתי ביותר ברעננה על מגרש מושלם גבוה מעל כולם שטח מגרש כ 410 מר שטח בנוי 340 מר סגנון: אדריכלות מודרנית, חומרים טבעיים, מפרט יוקרה מותגים מובילים הזדמנות נדירה ברעננה הבית מציע אור טבעי מרהיב, חומרים טבעיים ומפרט יוקרה ברמה יוצאת דופן. זו הזדמנות נדירה לרכוש בית חלומות ברחוב הכי יוקרתי בעיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
340 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
55,750 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?11,150,000 ₪
22,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏57,317 ‏₪
סה״כ הלוואה‏11,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47948169פורסם ב02/12/25