מקלט בניין
1,620,000 ₪

הרב מיימון 6

מקלט בניין

דירה, המרכז האזרחי, רמלה

4חדרים
קומה3/3
89מ״ר

חדרים ללא תיווך! נכס בשלב אחרון בפינוי בינוי ( ניתן לבדוק במנהלת רמלה). 2 כיווני אוויר,מוארת,קרוב למרכז העיר לקניון לרמבלס במרחק הליכה. דוד שמש חדש,יריעות ביטומניות בגג עם אחריות. מזגנים וסורגים בכל החדרים. קומה 3 כמו 2. מתווכים לא להתקשר!! לא להתקשר בשבת.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,202 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?810,000 ₪
1,620,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,164 ‏₪
סה״כ הלוואה‏810,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89378349פורסם ב14/05/26