מקלט במרחק 322 מ׳
12,000,000 ₪

ברקוביץ' 10

מקלט במרחק 322 מ׳

דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו

4.5חדרים
קומה7/8
151מ״ר

ברחוב ברקוביץ המבוקש | מיני פנטאהוז מהמם | דירת 4.5 חדרים | 143 מטר + 20 מטר | כיוונים דרום מערב,וצפון | 2 חניות מחסן | לפרטים צרו קשר עם ג'ויס קנטי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
143 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
79,470 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?6,000,000 ₪
12,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏30,843 ‏₪
סה״כ הלוואה‏6,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52659290פורסם ב31/01/25