מקלט במרחק 111 מ׳
1,500,000 ₪

השריון 10

מקלט במרחק 111 מ׳

דירה, גיורא, רמלה

3חדרים
קומה4/4
75מ״ר

בית משופץ מושכר לדיירת אמינה הכנסה כ3600 בחודש פרטים נוספים בטלפון רצינים בלבד בלי בלבולי מוח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?750,000 ₪
1,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,855 ‏₪
סה״כ הלוואה‏750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43273689פורסם ב21/05/26