מקלט במרחק 37 מ׳
750,000 ₪

יוסף בן מתתיהו

מקלט במרחק 37 מ׳

דירה, שכונה ד', באר שבע

3חדרים
קומה2/3
56מ״ר

חדשה למכירה בבלעדיות- שכונה ו' הישנה על האוניברסיטה דירת 3 חדרים מושכרת ב2750 ש"ח איזור מעולה לסטודנטים מעל 4% תשואה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
56 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,392 ₪

היסטוריית שווי הנכס

51270472פורסם ב19/05/26