בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,590,000 ₪

יעקב תמרי 5

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, חצרות המושבה, רחובות

4חדרים
קומה5/24
124מ״ר

למכירה בבלעדיות, דירת 4 חד' אלגנטית ומדויקת. בבניין חדש ומרשים הכולל 3 מעליות ולובי מפואר. בנוי כ108 מ"ר, מרפסת כ16 מ"ר ומחסן צמוד לדירה כ7 מ"ר. כולל חנייה פרטית לדירה. הדירה מעוצבת ומשודרגת בקפידה. מזגן מרכזי+ עילי בחדרים. דירה עם נוכחות, מטבח משודרג עם אי,שירותים מעוצבים, יחידת הורים מפנקת וארונות שנבנו בנגרות פרטית. 2 שירותים ו2 מקלחות. בשכונה מעולה למשפחות עם נגישות יציאות קלות מהעיר.

מ״ר בנוי
108 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
1
מחיר למ"ר
20,887 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,295,000 ₪
2,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,657 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86173246פורסם ב09/02/26