מקלט בניין
624,000 ₪

שכונה י"א

מקלט בניין

דירה, באר שבע

4חדרים
קומה2/3
78מ״ר

למכירה בקומה נוחה במחיר הכי טוב בשכונה מה גם שזה לא קומה אחרונה כניסה מיידית יש לי מפתח היא תושכר ב 2500 לפחות בחודש איזור מצויין בשכונה יא.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
78 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
8,000 ₪

היסטוריית שווי הנכס

45716810פורסם ב05/05/26