נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

ראובן מנשה רביע 1

נכס עם ממ״ד

דירה, חומת שמואל, הר חומה, ירושלים

5חדרים
קומה6/9
143מ״ר

דירת 5 חדרים חדשה מקבלן , בבניין בוטיק 2 דיירים בקומה בלבד! על הדירה - מרווחת מאוד פרטיות מקסימלית דוד חשמל יונקרס חימום רצפתי על גז ! חנייה מחסן ועודד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
22,377 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83686740פורסם ב17/05/26