נכס עם ממ״ד
3,130,000 ₪

אייזיק רמבה 7

נכס עם ממ״ד

דירה, נוף הטיילת, נתניה

4חדרים
קומה10/15
101מ״ר

למכירה בבלעדיות במרכז העיר דרום נתניה בפרויקט חדש של הקבלן "בוארון" , בניין יוקרתי , מפואר ומפנק מאוד!!! במיקום מבוקש ובפריים לוקיישן , במרחק הליכה לחוף הים , כיכר העצמאות , לב העיר , מוסדות חינוך ודת ועוד … מוצע למכירה דירת 4 חד ייחודית, במפלס אחד! קומה 10/16 כנף צפון מערב כ102 + 16 מ"ר מרפסת שמש ענקית ומפנקת !!! נוף מדהים ופתוח וגם טיפה ים לנכס קיים 2 חניות + מחסן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
15
חניות
2
מחיר למ"ר
30,990 ₪
תאריך כניסה
08/07/25

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,565,000 ₪
3,130,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,045 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,565,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86858085פורסם ב07/01/25