נכס עם ממ״ד
1,430,000 ₪

ספרא 3

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, המ"ג, קרית מלאכי

4חדרים
קומה3/3
100מ״ר

דירת גג 4 חדרים עם שתי מרפסות, אחת 9מ"ר והשניה כ60מ"ר דירה מרווחת אומנם לא משופצת אך במחיר שווה יש ממד בדירה ויש יחידת הורים סה"כ 2מקלחות ושירותים. איזור מצוין במרכז העיר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
14,300 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?715,000 ₪
1,430,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,675 ‏₪
סה״כ הלוואה‏715,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46545947פורסם ב04/08/24