נכס עם ממ״ד
7,000,000 ₪

רמז 36

נכס עם ממ״ד

דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו

4חדרים
קומה2/8
105מ״ר

INTOWN, שמחים לחדש לכם עם דירה חדשה בבלעדיות בסמטאות ככר המדינה של "העיר העברית הראשונה.." בפרויקט הריסה ובנייה של חברת אשדר בשלבי ביצוע מתקדמים - דירת 4 חד' כולל ממ"ד, 105 מ"ר + 14 מ"ר מ.שמש, 3 כ"א מלאים. לדירה הצמדות של חניה ומחסן בטאבו ומתקבלת שכירות עד תום הפרויקט. האמת עסקה נדירה, פשוט חייגו אלינו ונתקדם משם - 3564*. INTOWN - CONNECTING PEOPLE TO PROPERTIES

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
66,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,500,000 ₪
7,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏17,992 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

97171681פורסם ב13/01/25