נכס עם ממ״ד
13,750,000 ₪

המעפילים

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה

8חדרים
קרקע
250מ״ר

למכירה וילה /בית פרטי בהרצליה פיתוח ,רחוב המעפילים שזה קו שני לים הבית יושב על קרקע של חצי דונם ובנוי כ250 מ"ר ב9-10 חדרים 4-5 שירותים , יש בריכה ו4 חניות כמו כן ממד קטן , הבית במצב שמור והוא בית קסום , מחיר 13,750,000ש"ח לעסקה מהירה , תיווך מעביר סירטון בפרטי לשלוח ווטס אפ

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
250 מ״ר
חניות
3
מחיר למ"ר
55,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?6,875,000 ₪
13,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏35,341 ‏₪
סה״כ הלוואה‏6,875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64783139פורסם ב14/01/26