מקלט בניין
1,490,000 ₪1,540,000 ₪

דרור 32

מקלט בניין

דירה, ראשון לציון

2חדרים
קומה1/3
66מ״ר

2 חדרים + מרפסת מקורה כ66 מ' עם אפשרות קלה להפוך ל 3 חדרים בקלות. פוטנציאל גדול לפינוי בינוי. מעולה למגורים והשקעה. *התמונות במודעה להמחשה בלבד וממחישות את הפוטנציאל לאחר שיפוץ* כדאי לראות,כניסה מיידית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
66 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,575 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?745,000 ₪
1,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,830 ‏₪
סה״כ הלוואה‏745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68377176פורסם ב24/10/25