נכס עם ממ״ד
2,020,000 ₪

שדרות דוד המלך

נכס עם ממ״ד

דירה, אור ים, אור עקיבא

4חדרים
קומה1/8
107מ״ר

הזדמנות באור ים המבוקשת באור עקיבא. כוללת מרפסת שמש כ-12 מ"ר עם נקודות חשמל, מים וגז, חניה בטאבו .מחסן בקומת כניסה קרוב לחניה. סביבת מגורים חדשה ואיכותית. מיקום מצוין עם נגישות גבוהה בצד המערבי קרוה לטיילת היפה בשכונה . מתאימה למשקיעים (כיום מושכרת )ולמשפחות שמחפשות איכות חיים באזור מתפתח.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
95 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
18,878 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,010,000 ₪
2,020,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,192 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,010,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81412472פורסם ב20/05/26