נכס עם ממ״ד
22,000,000 ₪

חנוך קלעי

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', מלחה, מנחת, ירושלים

10חדרים
קרקע
770מ״ר

וילה עם בריכה למכירה במלחה לאוהבי היוקרה והחיים הטובים בסטנדרט הגבוה ביותר. בשכונת מלחה המבוקשת, בית פרטי על מגרש 703 מטר, בנוי 440 מטר, ב 4 מפלסים + מעלית בתוך הבית, גינה מדהימה הכוללת בריכת שחיה לנוף פתוח מהמם לכל ירושלים, מרבית החדרי שינה עם סוויטות ומרפסות, בית מהמם שאין שני לו בירושלים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
440 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
28,571 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?11,000,000 ₪
22,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏56,546 ‏₪
סה״כ הלוואה‏11,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76896429פורסם ב08/09/25