נכס עם ממ״ד
5,190,000 ₪5,550,000 ₪

המשתלה

נכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

5חדרים
קומה5/8
119מ״ר

בהזדמנות : ירידת מחיר : למכירה מתיווך , דירת 5 חדרים מקסימה בגינדי במשתלה. בניין בן 9 שנים בלבד. קומה 5 מ-8. 119 מ"ר בארנונה. מרפסת שמש בסביבות 12 מ"ר לשדות. סלון מפנק ומטבח משודרג עם אי. חדר הורים עם מאסטר וארון גדול. 3 חדרי ילדים , כולל ממ"ד. מקלחת ושירותי ילדים עם מקום מיוחד למכונת כביסה ומייבש. מסתור כביסה. חניה ומחסן תת קרקעיים. חדר אופניים בבניין. מיקום מרכזי - מרחק הליכה להכל.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
119 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
43,613 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,595,000 ₪
5,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,340 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,595,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59737642פורסם ב07/06/25