נכס עם ממ״ד
3,130,000 ₪3,550,000 ₪

הצנחנים

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה שרת, תל אביב יפו

3חדרים
קומה18/24
83מ״ר

בפרוייקט האייקוני הכי מבוקש והכי מדובר yard tel aviv, בנווה שרת, פרוייקט משנה אזור,בסטנדרט הגבוהה ביותר פרוייקט של 2 מגדלים+ 2 מגדלים עם חנויות מסחר והרבה ריאות ירוקות,בקרבת פארק הירקון,הרכבת הקלה,קריית עתידים ורמת החייל. הדירה המוצעת למכירה היא במגדל שיהיה מוכן עוד כשנה בקומה 18 מתוך 24 דירה צפון מערבית, 73 מ"ר+ 10 מרפסת+ חניה בטאבו! כל זה במחיר מציאה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
83 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
1
מחיר למ"ר
37,710 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,565,000 ₪
3,130,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,045 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,565,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84273867פורסם ב25/11/24