מקלט במרחק 154 מ׳
12,900,000 ₪

החלוץ

מקלט במרחק 154 מ׳

בניין מגורים, חיפה

קרקע
1320מ״ר

במרכז הדר, בסמיכות לעירית חיפה ושוק תלפיות, למכירה בניין נדיר עם חשיפה אדירה, במצב מעולה, קרוב לתחבורה ציבורית. כ 1,320 מ"ר בנוי -מגורים+מסחרי, הכנסה יפה. קיים חניון פרטי .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
1320 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,772 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?6,450,000 ₪
12,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏33,156 ‏₪
סה״כ הלוואה‏6,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82773275פורסם ב20/10/25