מקלט במרחק 260 מ׳
2,850,000 ₪

קלאוזנר

מקלט במרחק 260 מ׳

דירה, מרכז דרום, רעננה

4חדרים
קומה2/6
128מ״ר

למכירה דירת 4 חדרים גדולה ומרווחת, בשטח 117 מ"ר נטו, כולל מרפסת שמש. הבניין עבר לאחרונה תמא וכל התשתיות חדשות לחלוטין! צנרת, חימום מים, לובי, חניה, מקלט תת קרקעי ענק + מעלית גדולה. הדירה בקומה 2 + מטבח חדש, ארונות קיר, סלון ענק המתאים לאירוח עם תריסים חשמליים, מזגני אלקטרה. חדרי ילדים גדולים. ידירת ארבעה חדרים ענקית+ מרפסת שמש מעלית וחניה בטאבו הדירה משופצת מהיסוד הדירה פונה לכיוון מזרח לנוף פתוח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
22,265 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,425,000 ₪
2,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,325 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69259231פורסם ב23/11/25