נכס עם ממ״ד
14,970,000 ₪

נווה גן

נכס עם ממ״ד

דירת גן, רמת השרון

7חדרים
קרקע
240מ״ר

דירת הגן הגדולה והיוקרתית בשכונת נווה גן. 240 מ"ר בנוי, 7 חדרים מרווחים, גינה פרטית נדירה של 580 מ"ר ובריכת שחייה מפוארת. עיצוב מדויק, פרטיות מלאה ותחושת וילה אמיתית בתוך שכונת מגורים מבוקשת. נכס נדיר למשפחות שמחפשות איכות, מרחב וחיים ברמה גבוהה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
240 מ״ר
מ״ר גינה
580
קומות בבניין
15
חניות
2
מחיר למ"ר
62,375 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?7,485,000 ₪
14,970,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏38,477 ‏₪
סה״כ הלוואה‏7,485,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64357715פורסם ב11/11/25