נכס עם ממ״ד
830,000 ₪

סנהדרין

נכס עם ממ״ד

דירה, באר שבע

3חדרים
קומה1/4
60מ״ר

למכירה בבאר שבע מתחם פינוי בינוי פרוייקט הצדיק מירושליים דירת 3 חדרים 2 חדרי שינה וסלון הדירה משופצת מהייסוד מתחם פינוי בינוי מאוד מתקדם לקראת הפקדת הפרוייקט.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,833 ₪

היסטוריית שווי הנכס

59750379פורסם ב13/05/26