מקלט במרחק 975 מ׳
4,180,000 ₪

אור ים

מקלט במרחק 975 מ׳

בית פרטי/ קוטג', אור עקיבא

6חדרים
קרקע
220מ״ר

מכירה, בית פרטי/ קוטג', אור עקיבא. בבלעדיות יוקרה אסטייט. לראשונה יצא למכירה. מחיר מצוין! בית פרטי בשכונת אור ים אור עקיבא. נבנה בשנת 2023. בנוי 210 מ"ר ב-3 מפלסים על מגרש 220 מ"ר.

פירוט ריהוט:
מאגר בתים למכירה בבנימינה, זכרון יעקב, בתים למכירה בקיסריה. מבחר בתים יוקרתיים ונכסים למכירה בכל הארץ. כנסו לאתר: yokra-estate

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
210 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
19,000 ₪
תאריך כניסה
30/09/26

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,090,000 ₪
4,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,744 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,090,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52707169פורסם ב16/05/26