מקלט במרחק 343 מ׳
13,500,000 ₪

המושבה

מקלט במרחק 343 מ׳

בית פרטי/ קוטג', גדרה

12.5חדרים
קרקע
1000מ״ר

להשקעה ייחודית בשכונת המושבה המבוקשת, סמוך לגן ביל"ו: מגרש רחב ידיים של כ-1000 מ"ר עם שלושה בתים בנויים- חדישים קיימים בשטח. בית יוקרתי בודד של 5.5 חדרים, 258 מ"ר בנוי, וקומפלקס נוסף הכולל שתי דירות מרווחות - דירת גן ודירה רחבה בקומה מעליה, כל אחת מהן 136 מ"ר. הנכס נמכר כיחידה אחת, הזדמנות נדירה לבעלי יכולת כלכלית המעוניינים באיכות חיים במיקום אסטרטגי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
חניות
3
מחיר למ"ר
13,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?6,750,000 ₪
13,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏34,699 ‏₪
סה״כ הלוואה‏6,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64322100פורסם ב17/08/24