נכס עם ממ״ד
3,990,000 ₪

בני בנימין

נכס עם ממ״ד

דירה, הרצליה

4חדרים
קומה1/4
130מ״ר

חדש בשוק בהרצליה הירוקה המבוקשת בניין בוטיק אינטימי ושקט דירת 4 חדרים כ112 מטר מעוצבת אדריכלית מעוצבת בטוב טעם ברמות הכי גבוהות שיש חלל אירוח גדול ומרווח יחידת הורים מדהימה חדרי שינה גדולים 2 חניות רגילות 2 מרפסות שמש ומחסן כיווני אוויר נפלאים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
112 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
2
מחיר למ"ר
30,692 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,995,000 ₪
3,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,255 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51033492פורסם ב19/02/24