נכס עם ממ״ד
8,335,000 ₪

רחביה

נכס עם ממ״ד

דירה, ירושלים

5חדרים
קומה2/6
140מ״ר

במיקום מעולה ברחביה- גבול טלביה, דירת 5 חדרים חדשה ויפה, בסטנדרט גבוהה, עם מעלית שבת, מרפסת סוכה, ברחוב שקט וירוק, כ123 מ"ר + 2 מרפסות, מיזוג חכם וחסכוני, חימום תת רצפתי, במיקום מושלם קרוב לפארקים ירוקים ולרחוב עזה שוקק החיים, בקרבת בתי כנסת. כניסה ב2026. צרו קשר לתיאום פגישה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
123 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
59,535 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,167,500 ₪
8,335,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏21,423 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,167,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49274822פורסם ב10/12/24