נכס עם ממ״ד
2,097,000 ₪

אהרון לובלין 34

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, גני אביב, לוד

4חדרים
קומה9/9
148מ״ר

פנטהאוז דופלקס 4 חדרים למכירה בגני אביב. דירת גג מרווחת ומוארת בבניין מטופח בן 9 קומות עם מעלית. כיווני אוויר דרום-מערב, נעימה ומאווררת לאורך כל היום. מיקום מרכזי ונוח, קרוב למרכזי קניות, תחבורה ציבורית ורכבת. כולל חניה פרטית. ללא תיווך. לפרטים ותיאום ביקור צרו קשר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
103 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
14,168 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,048,500 ₪
2,097,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,390 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,048,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81873971פורסם ב04/02/26