מקלט במרחק 309 מ׳
1,230,000 ₪

האורנים

מקלט במרחק 309 מ׳

דירה, רמת יקנעם, יקנעם עילית

4חדרים
קומה3/8
86מ״ר

למכירה דירה במקום נגיש, פינת רחובות, בבנין מתוחזק היטב. דירה מאווררת בסביה ירוקה. בניין צמוד לפארק. מזגן בכל חדר. שרותים כפולים. גמישות לרציניים. שיווק בלעדי. מרכזים ציבוריים ותחנת אוטובוס קרובים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
86 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
14,302 ₪
תאריך כניסה
11/05/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?615,000 ₪
1,230,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,161 ‏₪
סה״כ הלוואה‏615,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54438891פורסם ב28/07/25