מקלט בניין
690,000 ₪

באר שבע

מקלט בניין

דירה

4חדרים
קומה1/4
68מ״ר

בס"ד למכירה דירת 3 חד ש הפכו ל 4 חד בשכונה ד קרוב לסורוקה קרוב לאונברסיטה כיום מושכר ב 2300 שנה 4 ניתן לחלק ל 2 י"ח דיור עם הכנסה של 4500 או מגורים בניין נקי סביבה נקיה פארק, מרכז מסחרי בתי כנסת, בתי ספר ,גנים לתאום סיור תיווך פליקס השקעות קניה\מכירה\השכרה\ניהול נכסים\חלוקה לי"ח דיור\שיפוצים כלליים

פירוט ריהוט:
נכס באזור החתמות של פינוי בינוי מס בניינים כבר חתומים כל הקודם זוכה לאחר החתימה המחיר יעלה בהרבה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
68 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
10,147 ₪

היסטוריית שווי הנכס

85128305פורסם ב18/05/26