בלעדיותנכס עם ממ״ד
5,500,000 ₪

הרצל 43

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דופלקס, מרכז, כפר סבא

6חדרים
קומה5/5
224מ״ר

למכירה בבלעדיות , בלב כפר סבא , במיקום מבוקש - דופלקס של 6 חדרים בשטח של 206 מ"ר ,מרווח מאוד , שקט מאוד , מואר ,עם 2 מרפסות יפות , כולל 3 חניות !!! ממד ! מחסן ! מעלית ! הכל במרחק הליכה - מכולת ,תחבורה ציבורית , בתי קפה .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
206 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
3
מחיר למ"ר
24,553 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,750,000 ₪
5,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏14,136 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58607339פורסם ב10/05/26