מקלט במרחק 100 מ׳
950,000 ₪

שדרות דגניה 28

מקלט במרחק 100 מ׳

דירת גן, קרית חיים מערבית, חיפה

1.5חדרים
קרקע
38מ״ר

הדירה זקוקה לשיפוץ אחר שיפוץ אפשר לקבל 25000 ש"ח שכירות יש הסכם פינוי בינוי חתום עם חברת אזורים בכל האזור

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
28 מ״ר
מ״ר גינה
10
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
25,000 ₪

היסטוריית שווי הנכס

75376188פורסם ב10/05/26