נכס עם ממ״ד
3,230,000 ₪

נירים 1

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, עמירם, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קומה6/6
172מ״ר

ללא תיווך. דירת גג 6 חדרים משודרגת שהוסבה ל5. בדירה מטבח משודרג מנגר+אי גדול, שיש גרניט פורצלן, סלון משודרג מנגר, מזגן עילי תדירן בכל חדר, מרפסת 30 מטר, מחסן גדול, וחניה עם עמדת טעינה לרכב חשמלי. ריצוף 80/80 יחידת הורים עם מקלחת משודרגת. בצמוד לקרפור, ksp, מספרה,מאפיה, והפארק.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
142 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
18,779 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,615,000 ₪
3,230,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,302 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,615,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68253998פורסם ב14/05/26