מקלט במרחק 217 מ׳
1,100,000 ₪

הלל

מקלט במרחק 217 מ׳

דירת גן, הדר עליון, חיפה

2.5חדרים
קרקע
60מ״ר

למכירה בהדר עליון - ברחוב הלל המבוקש והציורי, דירת קרקע מיוחדת במינה בבניין אבן מרהיב עם אופי חיפאי אותנטי שקשה למצוא היום. רישום תקין . מתאים מאוד למי שמחפש דירת אופי אמיתית. לאנשי יצירה ואוהבי אדריכלות מיוחדת. להשקעה והשכרה באזור מבוקש. לדירת Airbnb/אירוח עם אופי ייחודי. מוזמנים ליצור קשר לתאום סיור בדירה .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
מ״ר גינה
40
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?550,000 ₪
1,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,827 ‏₪
סה״כ הלוואה‏550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77767550פורסם ב10/05/26