מקלט בניין
2,480,000 ₪

רבקה גובר

מקלט בניין

דירה, ראשונים, כפר סבא

4חדרים
קומה2/5
120מ״ר

למכירה בכפר סבא הדרומית, ברחוב רבקה גובר, דירת 4 חדרים גדולה כ 120 מ"ר, נעימה ומוארת. דירה משפחתית עם תחושה חמה וביתית, חלל אירוח מרווח ואור טבעי נהדר משקיף לגינה ירוקה מרהיבה. סלון גדול ומואר, מטבח פונקציונלי, יחידת הורים, חדרי שינה מרווחים, 2 חדר רחצה מלאים, אווירה ביתית ונעימה. מיקום מצוין בקרבת מוסדות חינוך, מרכזי קניות, תחבורה ציבורית כולל הרכבת וגישה נוחה לצירים מרכזיים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
20,666 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,240,000 ₪
2,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,374 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,240,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76684287פורסם ב13/05/26