נכס עם ממ״ד
1,930,000 ₪

שדרות השיטה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', קרית מנחם, אופקים

6חדרים
קרקע
150מ״ר

באופקים, בשדרות השיטה דופלקס גן במיקום מבוקש. 6 חדרים כ 150 מ"ר בנוי כ 150 מ"ר גינה פרטית חניה בטאבו נכס מרווח ומתוחזק היטב, מתאים למגורים למשפחה גדולה או כהשקעה יציבה. הדירה מושכרת ברציפות מזה 6 שנים. מחיר אטרקטיבי ביחס לשוק. לפרטים נוספים ותיאום ביקור מוזמנים ליצור קשר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
150 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
12,866 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?965,000 ₪
1,930,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,961 ‏₪
סה״כ הלוואה‏965,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67391023פורסם ב12/02/26