מקלט במרחק 184 מ׳
2,190,000 ₪

קרית ספיר

מקלט במרחק 184 מ׳

דירה, כפר סבא

3חדרים
קומה2/3
77מ״ר

דירת 3 חד' עורפית ושקטה. חדר גדול בכניסה לדירה. סלון יפה. חדר שינה שני עם 2 חלונות. דירה שמורה מאוד בבניין קטן במיקום נגיש ליציאה מהעיר, 5 דקות מקניון ערים, 10 דקות מתחנת רכבת. הדירה מושכרת היום לדיירים שישמחו להשאר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
77 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
28,441 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,095,000 ₪
2,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,629 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,095,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46351081פורסם ב17/05/26